Dobrý deň, docestovali sme skoro ráno a tretia rodinka je na ceste…tak chcem ešte touto cestou poďakovať za sprostredkovanie nádhernej dovolenky a za Vašu ústretovosť a pomoc vo všetkých smeroch. Francúzska riviéra je nezabudnuteľná a veríme, že sa čoskoro vrátime. Prajeme veľa krásnych a slnečných dní a množstvo ďalších spokojných klientov.
rodina Zeleňáková, Kubištová a Svítková, 30.08.2020

Ahoj Petra,
práve sme všetky tri rodiny šťastlivo docestovali domov. Po ceste domov sme ostali spať ešte jednu noc na jazere pri Klagenfurte. Ďakujeme za všetko a určite ešte niekedy využijeme vašu cestovku 🙂 Pozdravujeme a majte sa krásne.
Miloš Krkoška s rodinou, Žilina, 01.09.2019

Dobrý večer Petra,
ďakujeme Vám za profesionálny prístup od momentu objednania zájazdu až po jeho realizáciu. Želám Vám a vašej rodine všetko najlepšie.
Marek Gemainer, Bratislava, 05.07.2019

Dobrý večer do Pitipitipa 🙂
Tak sme šťastlivo dorazili domov, aj otec s bratom, aj my. Ďakujeme ešte raz za všetko, veľmi sa nám páčilo, aj okolie aj samotný 5* rezort Prairies de la Mer. Počasie tiež vyšlo super, takže za nás maximálna spokojnosť 🙂
rodina Pobežalová, Dubnica nad Váhom, 30.06.2019

Dobrý deň Petra a Martin,
bolo nám na riviére fajn, my sa cítime všade fajn a všetko nám nejako vychádza 🙂 Monako bolo tiež super, múzeum, vláčik, večera, kasíno a káva v Cafe de Paris 🙂 Ďakujeme, prajeme veľa spokojných klientov a horúce leto. Mávajte sa fajn a niekedy možno dovidenia.
Peter Korenačka s manželkou, Bratislava, 14.06.2019

Dobrý deň!
Ďakujeme Vám za príjemný pobyt, pekné spomienky na Monako nevynímajúc. Ste príjemní ľudia, nech sa Vám darí naplniť sny a túžby, to je najväčšia odmena poznania.
Orságovci z Martina, 10.09.2018

Ahojte vo France. Ďakujeme Vám za všetko čo ste pre nás urobili, aj vďaka vám bola naša dovolenka super. Ešte raz vďaka a tešíme sa na ďalšie stretnutie.
rodina Ondrušová, Terchová, 02.09.2018

Dobrý den, paní Tisová,
chtěla bych vám poděkovat za zajištění úžasné dovolené v rezortu Les Prairies de la Mer. Byla to zatím naše nejkrásnější dovolená, jediné, co nás mrzí, je, že jsme toho neviděli více, těch 14 dnů bylo pro nás málo. Aspoň máme důvod se tam někdy znovu vrátit.
Moc nám při poznávání nových míst pomohly i vaše rady s konkrétním popisem kudy máme jet a co bychom měli vidět.
Po přenocování u Lago di Garda jsme do Ostravy přijeli v neděli v noci, cesta byla pohodová. V pondělí ještě bylo pěkně, ale od včerejška je zima a stále prší, tak už jen vzpomínáme na nádherné počasí ve Francii. Mějte se moc krásně.
Lucie Bestová s rodinou z Ostravy, 18.07.2018

Pri pozeraní Četníkov s Louis de Funes som vždy túžil návštiviť miesta, kde sa táto miniséria nakrúcala a pozrieť si tým pádom Francúzsku Riviéru. Najvhodnejšia možnosť, ktorú sme našli bolo ubytovanie cez CK Pitipitipa, nakoľko všetky cestovky ponúkali skôr poznávacie zájazdy, kde si človek moc neoddýchne a len ho prevážajú z miesta na miesto. Nakoniec sme sa rozhodli pre ubytovanie v mobilnom domčeku v Port Grimaud v 5* Rezorte Les Prairies de la Mer, kde bolo k dispozícii všetko, čo potrebujete a Rezort je úplne vhodný pre deti s rodinami, ale i pre slobodné páry. Hneď prvý deň nás prišli ubytovať Peťa s Martinom a aj so svojím dieťatkom, kde nás inšpirovali rôznymi výletmi, doporučeniam a pikoškami.

Naším hlavným cieľom bolo ísť po stopách Četníkov, ale prešli sme pláže ako Pampelonne a L´Escalet, absolvovali prechádzky v Saint Tropez a Port Grimaud, návšteva Marinelandu v Antibes. Prenajali sme si v Rezorte bicykle, s ktorými sme boli všade prístupnejší v porovnaní s autom a hlavne sme toho viac videli. Každý kto má možnosť si zobrať so sebou bicykel kľudne berte, lebo ho využijete. My sme náš pobyt absolvovali koncom mája, ale v tom čase sa už pláže zapĺňali a ľudia sa kúpali.
Touto cestou by som chcel poďakovať Peti a Martinovi za profesionálny prístup, nakoľko nám boli vždy nápomocní – ústretoví a keď mal človek nejaký problém, alebo pochybnosť, tak promptne nám vedeli poradiť. Verím, že sa ešte niekedy objavíme na riviére a donesiem Martinovi paštétu Májku, lebo po nej túžil, že si urobíte slávnostnú večeru 🙂 Ďakujeme za všetko.
Emil + Lenka z Košíc, Peťo + Marika zo Starej Turej, 12.06.2018

Dobrý deň Vám prajem.

Chcel by som sa z celého srdca poďakovať za úsilie, ktoré ste venovali mojim rodičom, nakoľko boli doslova unesení z vašeho prístupu a s akou znalosťou a elánom Martin ku nim pristupoval. Obdivovali aj znalosť jeho francúzskeho jazyka a ako sa vedel dohovoriť. No skrátka super prístup a najväčšia spokojnosť.
Ešte raz veľmi pekne ďakujem a verím že sa ešte stretneme, nakoľko by som chcel autom prejsť celé pobrežie a určite sa zastavím aj v Monaku.
Roman Jakabovič, Bratislava, 16.10.2017

Milá Petra a Martin,
spomíname aká bola sranda, keď sme všetci utekali za Martinom, aby sme stihli výmenu stráži v Monaku. Nechápem, kde sme vzali takú energiu utekať do kopca.
Prišli sme domov a pozeráme všetky “žandárovky”. A vidíme vo filmoch miesta kde sme boli. Je to veľmi príjemné.
Veľmi dobrý zážitok mali Zuzka s Evkou. Že taký výlet ešte nezažili. Dôchodkyne – umelkyne. Spokojnosť fakt umocňuje to, že sa nám Martin venoval a ochotne nám porozprával všeličo aj také, čo nikde nie je napísané. Radi Vás ešte stret

neme keď bude príležitosť.

Odporúčame Vaše služby a budem odporúčať ďalej. Ste úžasný pár, ktorý dáva druhým maximum, pre spokojnosť klientov. Veľmi vám obom ešte raz v mene všetkých ďakujeme.
Pozdravujem Vás a prajem Vám veľa radosti z práce, ktorú robíte, zdravie a spokojnosť.
Lívia Vlčková, Jozef, Zuzka a Evka z Bratislavy, 06.10.2017
Dobrý večer paní Tisová,
Posíláme mnoho pozdravů do krásné Francie, dojeli jsme domů v pořádku, cesta byla dobrá, ani jsme nikde nebloudili. Vzpomínáme na krásné dny, tady v Praze je zima. Ještě jednou moc děkujeme za příjemně strávený týden a vaši starostlivost. Přejeme vám hodně zdraví, klid a hodně spokojených zákazníků.
Vaši spokojení klienti Aleš a Ivana Pleskotovi z Prahy, 16.09. 2017
Dobrý den.
Ještě jednou bych Vám chtěl za vše poděkovat. Velmi jsme ocenili Vaše informace z místa, na základě kterých jsme mohli okolí lépe poznávat. Jsme rádi, když na dovolené můžeme také nahlédnout, jak se žije.
Jsme na devadesát procent rozhodnuti, že příští rok opět přijedeme a ani to nebude naposled. Tento kraj má velký potenciál a je se stále na co dívat.
rodina Tatková, Pchery, 18.09.2017
Dobrý deň,
ešte raz Vám chceme poďakovať za super dovolenku. Všetko sa nám veľmi páčilo, už len tá komunikácia s Petrou pred dovolenkou, kde všetko trpezlivo vysvetľovala… Samotný rezort je presne ako na fotkách, čistučký, všetko ako má byť. Ubytovanie takisto.
Prekvapili nás ,,maličkosti,, , ktoré dokážu dovolenku spríjemniť, napr., že ste sa zastavili a vysvetlili, čo si môžeme ešte pozrieť, ponúkli nám odvoz na nákup potravín 🙂
Mestečko Port Grimaud je nádherné, podobne aj výlet vláčikom do Grimaud stál za to…St.Tropez – to netreba ani komentovať…a aj výlet bicyklami do St.Maxim sa veľmi páčil.
No a najväčšia vďaka Martinovi za Monako…celou cestou tam aj späť trpezlivo vysvetľoval a odpovedal na naše otázky…ukázal nám tam všetko možné, – historické pamiatky, záhrady, trať Formule 1, Kasíno…aj nemožné (ihrisko – to má náš junior najkrajší zážitok 🙂 )…a zase k tomu super výklad. Cestou naspäť – keď už určite bol Martin unavený, nám ešte ukázal neskutočné vyhliadky, mestečko Eze a Nice.
Takisto nás potešilo, že ste sa prišli rozlúčiť k autobusu – bolo to od Vás milé 🙂
Takže ďakujeme a prajeme Vám všetko dobré a veľa spokojných klientov!
rodina Sisková, Sereď, 11.07.2017

Dobrý den, tak jsme v pořádku dorazili, cesta v pohodě – za 11,5 hodiny jsme byli doma. Ještě jednou děkujeme za milý přístup a rady. Sedíme nad staženými fotkami a vzpomínáme…..
Přikládáme jedno foto z večerního Pampelone a těšíme se zase na viděnou.

Jitka a Karel z Chýnova, 25.09.2016

CK Pitipitipa všem doporučujeme, přijedete na Riviéru a vše máte zajištěné. A o tom je dovolená 🙂 Petra i Martin jsou super lidi, dostanete tipy na výlet, mapy měst, vysvětlení kudy kam, kdykoliv jim napíšete, oni Vám odpoví … Děkujeme jim zpětně za super dovolenou v Port Grimaud 🙂 Těšíme se už nyní na viděnou.

Pavel Kumpošt s rodinou, Rybná nad Zdobnicí, 29.07.2016

Ďakujeme Peťke a Maťovi za nádhernú dovolenku plnú nezabudnuteľných zážitkov, zábavy a príjemne stráveného času. Celé osadenstvo Vás môže ubezpečiť, že ste sa vydali tou správnou cestou a veríme, že v nej budete pokračovať, keďže by sme Vás budúce leto opäť radi videli… Superlatívov je mnoho, mínus iba jeden – dovolenka nám prešla veľmi rýchlo 🙂 P.S.: Pripájame fotografiu, ktorá len dokresľuje, ako nám tam bolo úžasne 🙂

Peter, Jeja, Rudolf, Michal a Roman. 17.07.2016

Petka, Martin ahojte!
Pricestovali sme včera večer úplne super, cesta pohodička;-)
Veľmi pekne Vám ešte raz chceme za všetko poďakovať a dúfame, že sa ešte vidíme!!! Krásne leto a veľa tak spokojných klientov ako sme boli my prajeme! Pozdravujeme vás. Ahoooooojte!!!!!!!

Lenka Potocká z Lehoty, 05.07.2016

S láskou spomíname na našu dovču a na stretko s Vami.
Ďakujem krásne za všetko, za maily, za rady, za srdce, s ktorým si mi tipy odovzdala, za znalosť, za Váš prístup a za 2 skvelé výlety. Ste fantastickí ľudia a strašne Vám fandím. Hovorím o Vás kde môžem a verím, že sa ešte uvidíme. Keď budete v Prahe, ozvite sa nám. Želám krásne počasie a milých klientov.

Monika Vargová, 22.07.2016

Dobrý deň milá Peťka a Martin,
chceme sa Vám touto cestou ešte raz poďakovať za zabezpečenie krásnej dovolenky na Azúrovom pobreží. Prežili sme krásny týždeň v príjemnom prostredí, užili a vychutnali si čaro Provence zo všetkých aspektov. Či už to bola jazda vláčikom a krása starých uličiek v dedine Grimaud alebo plavba lodičkou po Port Grimaud či do Saint Tropez, kúpanie v mori, či nákup na trhu, všetko malo niečo do seba a ešte viac umocnilo dojmy a vychutnanie si krásnej krajiny. Ak nam zdravie a životné okolnosti umožnia, určite sa tento rok stretneme a odporúčame vašu CK všetkým priateĺom a známym. Deti boli nadšené a my sme skonštatovali, že zo 4 pobytov stravených na riviére bol tento určite najlepsí! Škoda len, že sme nestihli spolocné foto, ale záver bol hektický. S pozdravom a prianím úspešnej sezóny.

rodina Múdra z Trnavy, 04.03.2016

Chcem sa Vám poďakovať za rodinu Vargovú a Kalmanovú. Prežili sme najlepšiu dovolenku na akej sme kedy boli! Ubytko, pláže, výlety proste všetko bolo super 🙂 Už teraz sa tešíme na leto a vrelo odporúčame aj naším známym. Au revoir.

Ivan Varga z Piešťan, 29.02.2016

Ďakujeme Martinovi a Petre za najlepšiu dovolenku na akej sme kedy boli!!! Všetko bolo super a už sa tešíme na ďalšiu 🙂

Janka a Štefan Daňovský, Košice, 25.02.2016

Najúžasnejšia dovolenka akú môže človek zažiť. Nádherné prostredie, pláže, perfektné ubytovanie. Všetkým odporúčam 🙂

Klaudia Zemániková, 10.02.2016

Najlepšia dovolenka. Ubytovanie, pláž,more, okolie jednoducho nádherné. St.Tropez ,Monaco, aj ostatné výlety rozhodne stoja za to vďaka skvelým ľuďom Peťke a Martinovi. Rozhodne sa ešte uvidíme 🙂

Ľuboš Ťažký, Žilina 04.02.2016

Maximálna spokojnosť! Krásne prostredie, výborná profesionálna a priateľská starostlivosť. Môžem len odporučiť.

Miroslav Môcik, 16.11.2015

Rád bych touto cestou poděkoval za fantastickou dovolenou a zážitky prožité na riviéře. Skvělé kulturní tipy i ostatní servis CK Pitipitipa mohu jen doporučit. Příští rok se těšíme na viděnou.

Michal & friends of France, Praha 13.11.2015

Chceli by sme sa poďakovať Peťke a Maťkovi za super dovolenku, celý priebeh dovolenky bol bezproblémový, hneď od príchodu sme boli milo prekvapení, akí sú to milí ľudia, príjemne s nami posedeli a oboznámili nás s prostredím a poradili, čo sa týkalo s výletmi, nákupmi …bolo tam nádherne, ale stále je čo tam vidieť, tak určite sa ešte vidíme 🙂 Ďakujeme.

rodina Pietriková z Prievidze 05.11.2015

Aj keď trocha neskôr, ale aj my by sme sa chceli poďakovať Petre a Martinovi za krásnu dovolenku. Okrem nádherného prostredia nás veľmi milo prekvapila aj ich starostlivosť o svoju klientelu. Vrele odporúčam tým, ktorí chcú zažiť krásne pláže, čisté more, nádherné prostredie nielen pri mori ale aj v okolitých dedinkách a mestečkách. Všetky tieto krásne dojmy ešte znásobí vrúcnosť a ochota poradiť a pomôcť Petry a Martina.
Ešte raz ďakujeme, o rok sa vidíme znova.

Timi, Oli, Domi, Vierka a Andrej Murckoví z Bratislavy, 09.09.2015

Ahoj Peti,
ako sme Ti sľúbili, ozývam sa z domova 🙂 Dnes podvečer sme šťastlivo dorazili do Trenčína.
V nedeľu sme sa ešte zastavili v Eze a v parfumérii Fragonard, ako si nám odporúčala. Za všetkých Ti mám odkázať obrovskú ďakovačku za tento tip na výlet, lebo sme sa do mestečka úplne zamilovali. Po prehliadke parfumérie (ktorá bola tiež perfektná!) sme sa dostali do mesta, keď práve zapadalo slnko, a to bola skutočná nádhera. Spln mesiaca sa odrážal na mori, všetko pod nami svietilo… veď ty to asi dobre poznáš 🙂 My sme boli úplne očarení.
Cestou z Eze nás očaril ešte aj pohľad na Monako zhora. Dych vyrážajúce momenty 🙂
Zhodnotili sme tento posledný výlet ako snáď to najkrajšie, čo sme videli, ako takú perfektnú bodku za celým týždňom.
Ďakujem Ti ešte raz za celý týždeň, všetky typy, pomoc s autom a vôbec za sprostredkovanie celej dovolenky. Veľmi sa nám páčilo a veľmi radi by sme sa na tieto miesta ešte niekedy vrátili 🙂
Pozdrav za nás Azúrové pobrežie 🙂

Katka Hanusková, Trenčín 31.08.2015

Aj ja by som rada pridala pochvalný príspevok na majiteľov CK Pitipitipa, boli sme síce na Azúrovom pobreží na ” vlastnú päsť “, nie cez CK, ale aj tak sme ocenili ich profesionálny a ľudský prístup. Uprostred najväčšej sezóny sme zostali bez auta v La Croix Valmer a nemali sme odvoz na letisko v Nice. Vďaka pani Petre a Martinovi sme šťastne doma. Boli veľmi ochotní, ústretoví. Takže ešte raz ďakujeme a prajeme veľa úspešných turistických sezón.

Jana Bachárová, 18.08.2015

Ahoj Peťka. Po sobotnom odchode z Port Grimaud sa Ti hlásim, že už sme doma na Slovensku. U “Teba” sa nám veľmi páčilo, sme radi, že sme toľko videli a máme na čo spomínať. A keď už aj deti boli spokojné, tak to je už čo povedať :).
Veľmi pekne ďakujeme za tvoju prítomnosť, ochotu pomôcť v čomkoľvek a neskutočne ľudský prístup, ktorý si nesmierne vážim. Aj keď sme cudzí ľudia (a tých sa Ti tam otočí za sezónu veľa) bola si mi srdcom blízka.
Viem, že ešte niekedy prídeme a pevne verím, že sa opäť stretneme pri dobrom vínku a chrumkách 🙂
Prajeme Ti veľa spokojných klientov a šťastný život v Port Grimaud.

Matúško, Tomáško, Petera a Eva Volfovci, Hviezdoslavov 03.08.2015


Ahoj Peťo,moc děkuji za krásnou dovolenou, kterou jsme si mohli díky Vaší CK na plno užít! 🙂 Tak Ti ještě jednou děkuji, jak ses o nás hezky starala. S láskou budeme vzpomínat na dovolenou i na Tebe a doufám, že se zase někdy do Francie podíváme! 😉

Eva Doleželová s rodinou, Dolany, 13.07.2015

Dobrý deň milá Peťka a Martin,
chceme Vám touto cestou ešte raz poďakovať za zabezpečenie krásnej dovolenky na Azúrovom pobreží. Prežili sme krásny týždeň v príjemnom apartmáne a užili a vychutnali si čaro Provence zo všetkých aspektov. Či už to bola jazda vláčikom a krása starých uličiek v Grimaud, alebo plavba loďou po Port Grimaud či do saint Tropez, kúpanie v mori, či nákup na trhu, všetko malo niečo do seba a ešte viac umocnilo dojmy a vychutnanie si krásnej krajiny. Ak nám zdravie a životné okolnosti umožnia, určite sa o rok stretneme a odporúčame Vašu CK všetkým priateľom a známym. Deti boli nadšené a my sme skonštatovali, že zo 4 pobytov strávených na riviére bol tento určite najlepší. Takže aspoň na pamiatku posielame naše foto.

S pozdravom a prianím úspešnej sezóny, rodina Baculíková – Klára, Nina, Milanko a Sebastianko.

Senica, 30.06.2015

Boli sme už viac krát, vždy bolo super, každý koniec dovolenky odplačem…Nie je vôbec čo vytknúť – komfortné ubytovanie, krásne more, pláž , úžasná príroda a ešte úžasnejší ľudia, ktorí sa o nás starali. S takým prístupom majiteľov CK ako majú Peťka a Martin som sa ešte nestretla, patrí Vám veľké merci…Keby som si mala vybrať iný domov ako mám, tak by to bolo toto miesto…Doporučujem každému, kto chce zažiť raj na zemi:)))

Tešíme sa na budúce Ďuranovia z Dolnej Tížiny, 24.04.2014

Už sme pár dní doma v realite, ale dovolenka na Azúrovom pobreží bola úžasná. Ubytovanie ako aj celý kemp bolo výborné, pochodili sme za dva týždne pomerne dosť a či už príroda, pláže, alebo mestá boli neskutočne krásne. Ďakujeme ešte raz Peti a Maťovi za ich prístup a cenné rady, boli ste super. Držíme palce, nech sa vám darí a určite sa ešte uvidíme.

Rajňákovci z P.B. Merci beaucoup! 21.07.2014

Vrele odporúčam aj pre rodiny s detmi,krásna príroda,teplé a čisté more, ubytovanie na úrovni a priateľský prístup majiteľov ck. 100 percentná spokojnosť !!! Určite sa ešte vrátime !!!

Peter a Lívia Selektovci z Bratislavy, 12.03.2014

Ahojte Pitipitipa :))) no čo budem písať? to isté čo všetci :))))) NAJ DOVOLENKA …..A HLAVNE VELKÉ ĎAKUJEME MARTINOVI A PEŤKE ste SUPER ĽUDIA

s pozdravom ORAVCOVCI zo Zvolena, 20.02.2014

Boli sme s vami už tri krát vo Francúzsku či už v St. Tropez alebo v Monaku a vždy ste nám zabezpečili skvelý program a dali výborné typy na výlety 🙂 . Taktiež ste nám vždy bez problémov zohnali vilu alebo byt presne tak ako sme si predstavovali a aj za super ceny :). Odkedy sme navstivili Francúzsko už ostatné dovolenky nás nelákaju a to sme toho už veľa precestovali 😀 :). Tohto roku sa vidíme opäť a možno aj viac krát. Ďakujeme za najkrajšie dovolenky 🙂

Matúš, Mira, Peter, Šimon a zvyšok z Bytče 🙂 20.02.2014

Ahojte:) Ďakujeme veľmi pekne za najkrajšiu dovolenku. Prirástli nám k srdcu nie len nádherná krajina ale aj ľudia, ktorí sú neskutočne priateľskí, dobrosrdeční a pozitívni… Výlet bol dokonale zorganizovaný po všetkých stránkach, mali sme sa tam všetci ako v raji. Mohli sme sa vo všetkom spoľahnúť na Vás Peťka a Martin… veľké ĎAKUJEME 🙂 !!!

Denisa Fónodová, Veľký Krtíš, 08.02.2014

Boli sme už druhý krát po sebe. Cesta z BA síce dlhšie trvá cca 13-14 hodín vrátane prestávok, ale 14 dní pri fakt veľmi krásnom a čistom mori to hravo vykompenzuje. Ubytovanie v mobilných domčekoch v 5* kempe Les Prailes de La Mer poskytuje dostatočný komfort pre až päťčlennú posádku. Výhodou je veľká terasa a klimatizácia. Blízkosť mora s pieskovou plážou tiež považujem za veľké plus. V kuchynke sme si väčšinou sami varili, vďaka neďalekým supermarketom prípadne obchodom priamo v kempe, vie človek ušetriť aspoň čo sa stravy týka. Za jednu dovolenku sme stihli obehať mestá ako Monaco, Marseille, Nice, Cannes, Avignon, Nimes, miesta ako kaňon Verdon, Pont du Gard a mnoho ďalších. Fakt krásna dovolenka za rozumnú cenu. A v CK Pitipitipa starať výborne o svojich klientov – mali by byť vzorom pre ostatné CK!

Roman Piater, Bratislava 04.02.2014


Perfektná dovolenka, Doporučujem milovníkom čistého a teplého mora, starobilých dediniek, výbornej kuchyne a najlepšieho ružového vína pod slnkom. Užili sme si to s celou rodinkou a to aj vďaka osobnému a priateľskému prístupu samotných majiteľov cestovky. Dík Peťa a Martin

Julo s rodinou. Bratislava 22.01.2014

Tak a je to týždeň čo sme sa vrátili, a nemôžem zabudnúť, bol to úžasný zážitok, doporučujem všetkým. Vďaka Martinovi a Petre ktorí nám venovali čas v Monaku som sa konečne dozvedel niečo zaujímavé /po toľkých návštevách/. Ubytko v kempe bolo skvelé a do ora len pár krokov, aj do Saint Tropez blízko – no proste nirvana. Ďakujeme Martin – Petra.
Karel Ružička, Dražkovce 20.09.2013